Hakkımızda

EstateCampus markası kendisini oluşturan deneyimli Yönetici ve eğitmenlerin 2005 yılından beri çeşitli sektörlerde devam eden eğitim tecrübesi ile Gayrimenkul Sektöründeki bilgi birikimini bir araya getirilmesi ile ortaya çıkmış bir online eğitim ve gelişim platformudur.

EstateCampus markasının kuruluş amacı uzun süredir Türkiye ve KKTC’de Gayrimenkul Sektörü’ne yönelik çeşitli ulusal ve yabancı franchise zincirlerine, bağımsız emlak ofislerine, konut firmalarının satış kadrolarına eğitim veren deneyimli eğitmen kadromuzla her ay yenilenecek ve değişecek eğitim içerikleri ile sektördeki tüm satış oyuncularına hukuktan satışa, kişisel gelişimden mevzuat ve yasal uygulamalara dek geniş bir yelpazede üniversite sertifikalı online eğitim imkânı sunarak kendilerini geliştirme imkanı sunmaktır.

“Konvansiyonel” Emlak Danışmanlığı’nın tüm dünyada yeni dijital ve teknolojik enstrümanların hızla artışı ile birlikte “Hibrid” Emlak Danışmanlığı’na dönüşümüne hep beraber tanıklık etmekteyiz. Yoğun rekabetin olduğu Emlak sektöründe bu büyük değişimi yakından takip etmenin gerekliliği her geçen gün daha da çok önem kazanmaktadır. EstateCampus olarak bizler de bu değişimin bir parçası olmak isteyen tüm sektör paydaşlarını hem sektör içinden ve hem de dışından deneyimli eğitmen kadromuz, interaktif online/offline eğitim içeriklerimiz ve sektör söyleşilerimizle “Hibrid” Emlak danışmanı olabilmelerine destek olmak ve sektörün Güven Endeksi’ni en yükseğe taşımak üzere yola çıktık. EstateCampus’ün dünya markası olma macerasında tüm yenilikleri yakından takip ederek sizlere ulaştırırken sizlerin de ihtiyaçlarına ve taleplerine her daim kulak veriyor olacağız.Çünkü en büyük gücümüz SİZLERSİNİZ! Keyifli anlarda buluşabilmek dileğiyle…